KARNETY TIR

Prowadzisz firmę transportową i niektórzy zleceniodawcy wymagają przewozów pod Karnetem TIR? Chciałbyś uzyskać karnet, aby móc świadczyć usługi sprawniej i dla większej ilości podmiotów? Nie orientujesz się jak wygląda procedura uzyskiwania takiego dokumentu?

Konwencja celna dotycząca międzynarodowego przewozu towarów z zastosowaniem tzw. karnetów TIR. Ma ona zastosowanie podczas przewozu towarów bez przeładunku przez jedna lub kilka granic. Posiadanie karnetu TIR znacznie usprawnia transport ładunków ze względu na zwolnienie z procedur odprawy celnej po spełnieniu określonych warunków.

Uzyskanie karnetu TIR może być dla Ciebie uciążliwym i czasochłonnym zadaniem. Skompletowanie odpowiednich dokumentów oraz prawidłowe przygotowanie wniosku dla osoby, która nie ma z tym do czynienia na co dzień nie należy do rzeczy łatwych i przyjemnych. W trosce o Twój nasza firma pragnie zaoferować Ci pomoc w jego uzyskaniu.

Jeżeli zdecydujesz się na współpracę z nami:

  • Twój wniosek będzie zrealizowany w najszybszym możliwym tempie
  • Zaoszczędzasz na czasie i pieniądzach nigdzie nie jeżdżąc i nie załatwiając sprawy osobiście
  • Nie spotka Cię sytuacja, w której zabraknie Ci jakiegoś dokumentu
  • Będziesz miło obsługiwany przez specjalistów
  • Otrzymasz fachowe porady odnośnie wszelkich spraw związanych z transportem

Dzięki skutecznej i szybkiej pomocy naszej firmy w zakresie kompleksowej obsługi przy karnetach TIR, przedsiębiorstwa transportowe mogą w pełni koncentrować swoje działania na istotniejszych aspektach swojej działalności. Przystąpienie do systemu TIR i korzystanie z karnetów jest dobrym kierunkiem dla rozwoju firmy oraz podniesienia jakości świadczonych usług.