Referencje

Zapraszamy do zapoznania się z opiniami naszych dotychczasowych klientów. Mamy nadzieję, że pomoże to w podjęciu decyzji o korzystaniu z naszych usług.

Spedycja BOTRANS Sp. z o.o.

Spedycja Botrans Sp. z o. o. Spedycja Botrans Sp. Z o.o. z prawdziwą przyjemnością i pełną odpowiedzialnością udziela pozytywnych referencji dla firmy Centrum Logistyki Transportu Międzynarodowego za pomoc przy realizacji wniosków dotyczących licencji na transport międzynarodowy. Usługi świadczone są na najwyższym poziomie i z największą starannością.

IAT POLSKA Sp. z o.o.

Spedycja Botrans Sp. z o. o. Firma Centrum Logistyki Transportu Międzynarodowego prowadzi od ponad 5 lat nasze sprawy związane z uprawnieniami na transport międzynarodowy. Zawsze kiedy potrzebne jest uzyskanie dodatkowego wypisu lub wymiana taboru po sprzedaniu pojazdu możemy liczyć na fachową pomoc oraz obsługę w miłej atmosferze. Nasz współpraca z CLTM układa się znakomicie, bez watpienia moge polecić usługi oferowane przez Pana Konrada Ziaję.

CTK Sp. z o.o.

Spedycja Botrans Sp. z o. o. Państwa Firma świadcząca usługi dla naszej firmy dała się poznać jako rzetelny i godny zaufania partner. Profesjonalne podejście Państwa firmy, przejawia się przede wszystkim doskonałym zrozumieniem naszych oczekiwań i prawdziwym zaangażowaniem na każdym etapie działania. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z Państwa Firmą. Mamy wiele słów uznania dla kreatywności, a także kompleksowej i profesjonalnej obsługi klienta. Wszelkie prace zostały wykonane terminowo i fachowo.

Kozaryn Krzysztof

Spedycja Botrans Sp. z o. o. Postanowiliśmy spróbować skorzystać z usług dotyczących pomocy w uzyskaniu dodatkowych wypisów ponieważ byliśmy świeżo po zakupie dwóch ciągników. Zdziwiliśmy się jak sprawnie i szybko sprawa została załatwiona, gdyż wcześniej zazwyczaj mieliśmy problemy ze zgromadzeniem kompletu dokumentów lub nie byliśmy na bieżąco ze zmieniającymi się przepisami w tym zakresie. Od tamtego dnia firma stała się naszym rzetelnym partnerem w interesach.

O Firmie

Centrum Logistyki Transportu Międzynarodowego jest firmą powstała na bazie zapotrzebowania przewoźników polskich do szybkich realizacji wniosków i skarg skierowanych do...

czytaj dalej: O Firmie