Działaj nowocześnie! Uwolnij się od uciążliwych formalności!

Czy jako właściciel firmy transportowej uważasz, że  nie powinieneś tracić Twojego cennego czasu na załatwianie formalności związanych z transportem?

Czy nie uważasz, że twój czas jest zbyt cenny by tracić go na załatwianie spraw urzędowych?

Czy nie wydaje Ci się, że procedury uzyskiwania dokumentów związanych z transportem są nadmiernie skomplikowane?

Czy nie wolałbyś, aby to ktoś wyręczył Cię w uzyskaniu wszelkich licencji i pozwoleń związanych z transportem, a ty w tym czasie mógłbyś zająć się tym czym naprawdę powinieneś się zajmować, czyli prowadzeniem firmy?

Działaj nowocześnie! Nie poświęcaj czasu na sprawy, które nie są twoim głównym przedmiotem działania. Pozwól, aby ktoś inny zajmował się uciążliwymi formalnościami, a sam koncentruj się na tym co naprawdę lubisz!

Pomyśl o tym co mógłbyś zyskać gdybyś pozbył się problemu załatwiania formalności związanych z transportem w urzędach:

  • Czas - w transporcie liczy się każda sekunda! Każda stracona przez Ciebie sekunda ciągnie za sobą koszty. Pomyśl ile mógłbyś zarobić gdybyś nie marnował czasu na niedochodowe czynności...
  • Twoje wnioski byłyby realizowane w najszybszym możliwym tempie, które jest nieosiągalne dla konkurencji.
  • Masz pewność, że wszystko jest profesjonalnie załatwiane w Twoim imieniu i nie ma możliwości, aby coś umknęło lub zostało przeoczone.
  • Nie musisz poświęcać czasu na przyjazd do urzędów co może być szczególnie uciążliwe, jeżeli nie prowadzisz działalności w Warszawie lub okolicach.
  • Nie będzie dręczyć Cię różna interpretacja przepisów przez różnych urzędników, co zapobiegnie kilkukrotnym wizytom w urzędzie.
  • Zaoszczędzony czas poświecisz na zarządzanie i rozwój Twojej firmy, co zaowocuje większymi zyskami!
  • Nie spotka Cię sytuacja, w której okaże się, że nie posiadasz kompletu dokumentów do uzyskania odpowiedniego wniosku lub licencji.
  • Będziesz miło obsługiwany przez wykwalifikowanych ludzi, a nie zgorzkniałych popijających kawę w urzędowym czasie pracy pracowników.
  • Otrzymał fachowe porady odnośnie wszelkich spraw związanych z transportem.
  • Zaoszczędził na czasie i pieniądzach nigdzie nie jeżdżąc i załatwiając sprawy osobiście.

Czy masz już w głowie obraz tego jak przyjemnie i fachowo mógłbyś być obsługiwany pod względem formalności transportowych?

I najważniejsze... Masz to wszystko teraz w zasięgu ręki!

Centrum Logistyki Transportu Międzynarodowego powstało w odpowiedzi na zapotrzebowanie firm transportowych w zakresie pomocy przy realizacji wszelkich wniosków o licencje transportowe. Poprzez naszą działalność chcemy wyręczyć Cię w załatwianiu uciążliwych dla Ciebie spraw, abyś mógł w pełni poświęcić się ważniejszymi sprawami dla Twojej firmy.

Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie w branży transportowej jak i załatwianiu wszelkich formalności związanych z wykonywaniem transportu.

Zapraszamy Cię do zapoznania się z naszą ofertą usług. Wyszczególnione informacje na temat każdej usługi znajdują się w po prawej stronie.